ARA

Karın yağlarını eritmenin yolları

19 Ağustos 2010 Perşembe 10:28
Dümdüz bir karın için öncelikle beslenme tarzınızı değiştirin.Bununla birlikte fiziksel aktiviteler yapın.Masaj yaptırın ve sıkılaştırıcı kremler kullanın.
K

Beslenme tarzınız değiştirin.Yağlı ve şekerli abur-cuburları bir kenara bırakıp hafif yemekler yemeye başlayın. Kaslar için, günde bir porsiyon protein, öğlen vakti nişastalı yiyecekler. Örneğin pirinç, mercimekli yiyecekler ve her öğünde meyve ve sebze tüketin.

Spor yapın.Fiziksel bir aktiviteye girişin. Doğum sonrası perine bölgesini yenilemekle başlayın. En basitinden, haftada iki veya üç kez yürüyüş yapın. Organizmanın, yağ depolarını eritmesi ancak sabırlı bir çalışmayla mümkün olur. Fakat bu bazen yeterli gelmeyebilir. Sizi zinde hissettirecek başka alanlar da var: Dağ yürüyüşü, jogging, salsa, Afrika dansı, step, salonda aletli yürüyüşler gibi... "Et Votre Corps Sourit" Spor Merkezi Müdürü Helen Haynes, "Hangi aktiviteyi daha çok sevdiyseniz, onu yapın. Haftada iki kez yaparsanız, sonuç fazla gecikmeyecektir" diye onaylıyor.

Masaj yaptırın. Bir kineterapiste veya bir masöre "burma-yoğurma tekniğini" kullanarak masaj yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. "Masaj, yüz ve göğüs bölgesinden çok, karın bölgesinden daha hızlı kilo kaybetmenizi sağlar" diyor Jocely ne Rolland. Aletli masajlar için üretilmiş, LPG'nin le Cellu M6 modeli, piyasanın en iyilerinden. Kalçaları da inceltmek için sırt bölgesine kadar masaj yapılıyor. Altı seanstan sonra, sonuçları almaya başlayacaksınız.

Krem kullanın. Tek seçenek, lipolitik malzeme kullanarak fazlalıkları sıvılaştırmak. Lipolitik malzeme derken kafeinden bahsediyoruz ve kafeini destekleyen diğer anti-depolayıcı maddelerden. Vücudun her yanına etki edecek bir uygulama bu. İşe yaraması için kremi, her gün ve özellikle sabahları erkenden kullanın. En ideal zaman, spor yapmadan hemen öncesi.


 

 

-sayfala-

Bu haber 15130 kez okundu

Benzer Haberler

Bu habere yorum ekleyin

Anketimize Katılın

Oy ver
Toplam 30 oylama
ÜYE GİRİŞİ
veya